Textilní dort z ručníků a osušek narozeninový grey shadow

1431 

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 3095
Textilní dort z ručníků a osušek narozeninový grey shadow
Textilní dort z ručníků a osušek narozeninový grey shadow 1431 
Toto zboží se rychle prodává!

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

  • Snadné vrácení do 14 dnů
  • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky
Zaručená bezpečná pokladna
platebni metody a certifikace

Textilní dort z ručníků a osušek narozeninový grey shadow je originální narozeninový dort pro všechny. Textilní dort grey shadow je originální dárek a dekorace pro narozeniny. V menší obněně zdobení lze použít i jako svatební dort nebo svatební dar.

Tento dort je zdoben ručně delanými růžičkami, stuhou a mašličkami, motýlkem z plsti v různých barvách. Textilní dort i zdobení lze vyrobit na zakázku i v jiné barvě.

Složení textilní dort z ručníků a osušek narozeninový grey shadow:

  • 1 x kvalitní froté osuška bílé barvy 420g/m2 rozměr: 70 x 140 cm
  • 1 x kvalitní froté osuška šedé barvy 420g/m2 rozměr: 70 x 140 cm
  • 1 x kvalitní froté ručník černé barvy 420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm
  • 1 x kvalitní froté ručník bílé barvy 420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm (dle skladových zásob může být nahrazeno černou nebo šedou barvou)
  • 3 x ručně dělané růžičky
  • motýlek z plsti v různých barvách
  • zdobení
  • papírová krajka a podtácek

kolekce 2023

Další informace

Hmotnost2,5 kg
Rozměry35 × 35 × 35 cm
Barva

, ,

Výrobce

Isabelka - Český výrobce

Český výrobce textilních dortů z rušníků a osušek s dlouholetou tradicí. Historie originálních návrhů v celé České republice sahá až do roku 2006. Originální návrhy po celou dobu pochází od tvůrkyně a návrhářky textilních dortů z ručníků a osušek Soni Kaliankové.

Doplňující informace-upozornění k produktu

Každý textilní dort z ručníků a osušek je originál ruční práce a je možné, že zdobení textilního dortu se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle dostupných skladových zásob. Jiný odstín barvy ručníku nebo osušky od ilustračního obrázku není vada materiálu a může se lišit od ilustračního obrázku na základě výrobní šarže výrobce nebo může být způsobeno nastavením vašeho monitoru / displeje mobilního zařízení.

UPOZORNĚNÍ K OBRÁZKŮM:

Všechny obrázky mají ilustrační charakter a mohou obsahovat zákaznické úpravy jako vyšití, vyřezávané doplňky, potisk či jiné zákaznické doplňky. Proto je potřeba sledovat co textilní dort obsahuje a jaké má složení. Pokud je zákaznická úprava součástí textilního dortu, je vždy napsáno ve složení textilního dortu.

 

příklad: obrázek textilního dortu obsahuje vyšité jméno. Pokud u daného dortu je možnost zadat jméno / text, je tato zákaznická úprava součástí textilního dortu a cena za vyšití je započitána dle vašeho výběru. Pokud není možnost zadat jméno / text u textilního dortu, je potřeba zadat požadavek při objednávce do poznámky i včetně textu a cena za vyšití je sdělena až po přijetí objednávky.

Když není uvedeno u výrobku z ručníku / osušky / látky / textilu možnost pro vyšítí jména, čísla, svatební jmenovky nebo jiný druh vyšití přímo na ručník / osušku / látku, je možné do poznámky objednávce uvést žádost s popisem vyšití. Na základě této žádosti bude vytvořen návrh, naceněno a kontaktován zákazník s dotazem pro odsouhlasení ceny za vyšití, formy vyšití.

Při objednávání zboží s volbou platba online uhradíte cenu prodejní bez zákaznických úprav. Cenu za zákaznické úpravy platíte dodatečně bankovním převodem. Při platbě bankovním převodem, vyčkejte prosím s platbou až po sdělení ceny za vyšití. Při platbě dobírkou, sdělíme cenu za zákaznické úpravy a po odsouhlasení vyřídíme objednávku.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.