Svatební dort textilní růžovobílý orchidej se soškou

1725 

(Hodnocení: 3)

Skladem

Katalogové číslo: 3076-rb

Základní cena je 135 Kč a písmeno(a) zdarma 18 . Cena za další znak: 15 Kč

Svatební dort textilní růžovobílý se soškou
Svatební dort textilní růžovobílý orchidej se soškou 1725 
Toto zboží se rychle prodává!

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

 • Snadné vrácení do 14 dnů
 • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky
Zaručená bezpečná pokladna
platebni metody a certifikace

Svatební dort textilní růžovobílý orchidej se soškou a vyšívanou orchidejí je originální dárek a dekorace pro svatební den. Tento dort je originální dar a dekorace v jednom. Textilní dort z ručníků a osušek se svatební soškou.

Svatební textilní dort má zdobení s vyšívanou orchidejí a doplněn perličkami a mašličkami v barvě bílá a růžová. Na svatební stůl jako vyšitý. Ke každému dortu je možné objednat vyšívanou svatební jmenovku. Každý dort je originál ruční práce.

Složení svatebního dortu textilní růžovobílý s orchidejí se soškou:

 • 1 x kvalitní froté osuška bílé barvy 420g/m2 rozměr: 70 x 140 cm
 • 1 x kvalitní froté osuška růžové barvy 420g/m2 rozměr: 70 x 140 cm
 • 1 x kvalitní froté ručník bílé barvy 420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm
 • 1 x kvalitní froté ručník růžové barvy 420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm
 • 1 x svatební soška
 • zdobení
 • papírová krajka a podtácek

Kolekce 2023 (2019)

Další informace

Hmotnost2,5 kg
Rozměry35 × 35 × 45 cm
Barva

,

Výrobce

Isabelka - Český výrobce

Český výrobce textilních dortů z rušníků a osušek s dlouholetou tradicí. Historie originálních návrhů v celé České republice sahá až do roku 2006. Originální návrhy po celou dobu pochází od tvůrkyně a návrhářky textilních dortů z ručníků a osušek Soni Kaliankové.

Doplňující informace-upozornění k produktu

INFORMACE:

Jméno ženicha a nevěsty zadávejte do pole TEXT a zvolte volbu svatební jmenovka, jinak nebude cena za vyšití jmenovky platná v objednávce a bude po přijetí objednávky přepočítána na správnou cenu včetně vyšití. Jména oddělte mezerou. V případě že nechcete na svatební textilní dort vyšít jemnovku zvolte nezvoleno a do textu nezadávejte žádný text/znak (při složeném textilním dortu je výšivka vidět). Můžete také sdělit preferovanou barvu pro vyšití jmen a data svatby.

Pokud chcete vyšít na textilní svatební dort z ručníků a osušek kromě svatební jmenovky i něco jiného na ručníky, osušky, požadavek pište do poznámky nebo nás kontaktujte.

Na základě změn pro vyšití a doplňkového vyšití bude cena (pokud není uvedeno) sdělena dodatečně. V takovém připadě při platbě bankovním převodem vyčkejte až na sdělení celkové ceny (včetně doplňkového vyšití).

Zadání pro vyšití: Jméno ženicha, jméno nevěsty, datum svatby zadávejte do pole TEXT. Jména, datum oddělte mezerou.

příklad: Jarek Renáta 24.4.2016 (nebo) Jarek Renata

Svatební jmenovka vz1
Svatební jmenovka vz1

INFORMACE:

Když není uvedeno u výrobku z ručníku / osušky / látky / textilu možnost pro vyšítí jména, čísla, svatební jmenovky nebo jiný druh vyšití přímo na ručník / osušku / látku, je možné do poznámky objednávce uvést žádost s popisem vyšití. Na základě této žádosti bude vytvořen návrh, naceněno a kontaktován zákazník s dotazem pro odsouhlasení ceny za vyšití, formy vyšití.

Při objednávání zboží s volbou platba online uhradíte cenu prodejní bez zákaznických úprav. Cenu za zákaznické úpravy platíte dodatečně bankovním převodem. Při platbě bankovním převodem, vyčkejte prosím s platbou až po sdělení ceny za vyšití. Při platbě dobírkou, sdělíme cenu za zákaznické úpravy a po odsouhlasení vyřídíme objednávku.


Každý textilní dort z ručníků a osušek je originál ruční práce a je možné, že zdobení textilního dortu se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle dostupných skladových zásob. Jiný odstín barvy ručníku nebo osušky od ilustračního obrázku není vada materiálu a může se lišit od ilustračního obrázku na základě výrobní šarže výrobce nebo může být způsobeno nastavením vašeho monitoru / displeje mobilního zařízení.

UPOZORNĚNÍ K OBRÁZKŮM:

příklad: obrázek textilního dortu obsahuje vyšité jméno. Pokud u daného dortu je možnost zadat jméno / text, je tato zákaznická úprava součástí textilního dortu a cena za vyšití je započitána dle vašeho výběru. Pokud není možnost zadat jméno / text u textilního dortu, je potřeba zadat požadavek při objednávce do poznámky i včetně textu a cena za vyšití je sdělena až po přijetí objednávky.

Všechny obrázky mají ilustrační charakter a mohou obsahovat zákaznické úpravy jako vyšití, vyřezávané doplňky, potisk či jiné zákaznické doplňky. Proto je potřeba sledovat co textilní dort obsahuje a jaké má složení. Pokud je zákaznická úprava součástí textilního dortu, je vždy napsáno ve složení textilního dortu.

3 recenze Svatební dort textilní růžovobílý orchidej se soškou

5,0
Založeno na 3 recenzích
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
 1. Irena (ověřený vlastník)

  Dort byl opravdu nádherný, ještě hezčí než na obrázku. Obdarovaným novomanželům udělal velkou radost. Moc děkuji a přeji Vám spoustu dalších spokojených zákazníků.
  [Odpověď: Děkujeme a jsme rádi, že udělal radost. Děkujeme za vaší přízeň a doporučení.]

  (1) (0)
 2. Monika Sodomková (ověřený vlastník)

  Krásný dort ! Budu objednávat další dort. [Odpověď] Jsme moc rádi, že se líbí svatební textilní dort a udělal radost. Budeme se těšit na další vaší objednávku.

  (1) (0)
 3. Monika Sodomková (ověřený vlastník)

  Krásný dort ! Budu objednávat další dort. [Odpověď] Jsme moc rádi, že se líbí svatební textilní dort a udělal radost. Budeme se těšit na další vaší objednávku.

  (1) (0)

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.