Svatební textilní dort Růženka vyšívané růže

1661 

-9%

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 3073-ruzova

Základní cena je 135 Kč a písmeno(a) zdarma 18 . Cena za další znak: 15 Kč

Svatební textilní dort Růženka vyšívané růže  - Isabelka.eu
Svatební textilní dort Růženka vyšívané růže 1827  1661 
Toto zboží se rychle prodává!

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

  • Snadné vrácení do 14 dnů
  • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky
Zaručená bezpečná pokladna
platebni metody a certifikace

Svatební textilní dort Růženka vyšívané růže je originální svatební dar, dekorace pro svatbu nebo výročí svatby. Máme pro vás praktický dárek a dekoraci zároveň. Zaručeně vykouzlíte údiv a radost překrásným textilním dortem s vyšívanými růžemi.

A chcete určitě ještě něco na památku a pro takové případy doporučujeme vyšívané doplňky například v podobě vyšitých jmen nebo svatební jmenovku na spodním patře textilního dortu.

Oslovte všechny přítomné něčím vyjimečným a krásným. Textilní dort je zdoben do barvy fuchsiovorůžové (je možné růže vyrobit v jakékoliv barvě). Svatební dort z ručníků a osušek je zdoben vyšívanými květy růže, několika kousky květu a lístků.

Upozornění:
V případě že chcete změnit barevnost dortu, barevnost přízdob, vyšitého jména, nebo doplnit vyšití i na ručníky/osušky, pište požadavky do poznámky. Na základě vaších požadavků může dojít ke změně ceny. O ceně a upravách na základě požadavku vás budeme kontaktovat.

Udělejte radost praktickým textilním dárkem.

Složení textilního svatební textilní dort Růženka vyšívané růže:

2 x kvalitní froté osuška růžové barvy 420g/m2  rozměr: 70 x 140 cm
2 x kvalitní froté ručník růžové barvy 420g/m2  rozměr: 50 x 100cm
1 x vyšívaná svatební jmenovka (musíte zvolit svatební jmenovka a vyplnit údaje) (obsahuje: holubička, svatební prstýnky kovová niť barva zlatá, jméno nevěsty a ženicha a datum svatby) formát pro zápis je uveden zde v popisu
vyšívaná přízdoba lístky květu, zelené lístky
vyšívané květy růže v kombinaci barev fuchsiová, růžová, bílá
zdobení
papírová krajka
tácek

Kolekce 2020

Další informace

Hmotnost2,8 kg
Rozměry35 × 35 × 35 cm
Barva

Výrobce

Isabelka - Český výrobce

Český výrobce textilních dortů z rušníků a osušek s dlouholetou tradicí. Historie originálních návrhů v celé České republice sahá až do roku 2006. Originální návrhy po celou dobu pochází od tvůrkyně a návrhářky textilních dortů z ručníků a osušek Soni Kaliankové.

Doplňující informace-upozornění k produktu

Jméno ženicha a nevěsty zadávejte do pole TEXT a zvolte volbu svatební jmenovka, jinak nebude cena za vyšití jmenovky platná v objednávce a bude po přijetí objednávky přepočítána na správnou cenu včetně vyšití. Jména oddělte mezerou. V případě že nechcete na svatební textilní dort vyšít jemnovku zvolte nezvoleno a do textu nezadávejte žádný text/znak (při složeném textilním dortu je výšivka vidět). Můžete také sdělit preferovanou barvu pro vyšití jmen a data svatby.

Pokud chcete vyšít na textilní svatební dort z ručníků a osušek kromě svatební jmenovky i něco jiného na ručníky, osušky, požadavek pište do poznámky nebo nás kontaktujte. Na základě změn pro vyšití a doplňkového vyšití bude cena (pokud není uvedeno) sdělena dodatečně. V takovém připadě při platbě bankovním převodem vyčkejte až na sdělení celkové ceny (včetně doplňkového vyšití).

Zadání pro vyšití: Jméno ženicha, jméno nevěsty, datum svatby zadávejte do pole TEXT. Jména, datum oddělte mezerou.

příklad: Jarek Renáta 24.4.2016 (nebo) Jarek Renata

Když není uvedeno u výrobku z ručníku / osušky / látky / textilu možnost pro vyšítí jména, čísla, svatební jmenovky nebo jiný druh vyšití přímo na ručník / osušku / látku, je možné do poznámky objednávce uvést žádost s popisem vyšití. Na základě této žádosti bude vytvořen návrh, naceněno a kontaktován zákazník s dotazem pro odsouhlasení ceny za vyšití, formy vyšití.

Při objednávání zboží s volbou platba online uhradíte cenu prodejní bez zákaznických úprav. Cenu za zákaznické úpravy platíte dodatečně bankovním převodem. Při platbě bankovním převodem, vyčkejte prosím s platbou až po sdělení ceny za vyšití. Při platbě dobírkou, sdělíme cenu za zákaznické úpravy a po odsouhlasení vyřídíme objednávku.

Každý textilní dort z ručníků a osušek je originál ruční práce a je možné, že zdobení textilního dortu se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle dostupných skladových zásob. Jiný odstín barvy ručníku nebo osušky od ilustračního obrázku není vada materiálu a může se lišit od ilustračního obrázku na základě výrobní šarže výrobce nebo může být způsobeno nastavením vašeho monitoru / displeje mobilního zařízení.

UPOZORNĚNÍ K OBRÁZKŮM:

Všechny obrázky mají ilustrační charakter a mohou obsahovat zákaznické úpravy jako vyšití, vyřezávané doplňky, potisk či jiné zákaznické doplňky. Proto je potřeba sledovat co textilní dort obsahuje a jaké má složení. Pokud je zákaznická úprava součástí textilního dortu, je vždy napsáno ve složení textilního dortu.

 

příklad: obrázek textilního dortu obsahuje vyšité jméno. Pokud u daného dortu je možnost zadat jméno / text, je tato zákaznická úprava součástí textilního dortu a cena za vyšití je započitána dle vašeho výběru. Pokud není možnost zadat jméno / text u textilního dortu, je potřeba zadat požadavek při objednávce do poznámky i včetně textu a cena za vyšití je sdělena až po přijetí objednávky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.