Svatební dort z ručníku a osušky fialka

1390 1392 

-7%
Katalogové číslo: 3051-fialka

Add to Cart

Svatební dort z ručníku a osušky fialka
Svatební dort z ručníku a osušky fialka 1390 1392 

Základní cena je 135 Kč a písmeno(a) zdarma 18 . Cena za další znak: 15 Kč

Toto zboží se rychle prodává!

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

 • Snadné vrácení do 14 dnů
 • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky
Zaručená bezpečná pokladna
platebni metody a certifikace

Svatební dort z ručníku a osušky fialka je luxusní originální svatební dar v podobě třípatrového textilního dortu z ručníků a osušek.

Textilní dort je originální svatební dárek nebo pro dekoraci svatební tabule. Zároveň darujete překrásnou ozdobu v podobě vyšívaného květu leknínu v barvě svatebního dortu. Ručníkový dort velice dobře poslouží i jako narozeninový dárek. Buďte originální a velmi praktičtí.

Luxusní svatební dort z ručníku a osušky fialka

je zdoben do fialové barvy doplněn textilní stužkou, vyšívanou dekorací fialový leknín, přízdobou vyšívaných srdíček a dekoračním zdobením.

Ozdoba na horní patro textilního dortu si můžete změnit dle naší nabídky. Pokud chcete mít spíše narozeninový dort, pak určitě využijete ozdobu vyšívané labutě.

Pro variantu svatební dort máme v nabídce svatební zápich, svatební vyšívané labutě nebo vyšívaný leknín.

Svatební dort z ručníku a osušky fialka
Svatební dort z ručníku a osušky fialka

Svatební dort z ručníku a osušky – složení

 • 1 x velmi kvalitní froté osuška fialové barvy 420g/m2 rozměr: 70 x 140 cm
 • 1 x velmi kvalitní froté ručník bílé barvy  420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm
 • 1 x velmi kvalitní froté osuška fialové barvy 420g/m2 rozměr: 70 x 140 cm
 • 1 x velmi kvalitní froté ručník bílé barvy  420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm
 • na výběr z několika variant ozdob (dekorační vyšívaný květ v barevných odstínech dortu průměr cca 11cm, svatební zápich, svatební labutě)
 • vyšívané zdobení
 • zdobení
 • tácek
 • papírová krajka
 • výška cca 32cm

Kolekce 2020

Další informace

Hmotnost2,6 kg
Rozměry35 × 35 × 35 cm
Barva: No selection

,

Doporučujeme: No selection

, , ,

Materiál: No selection

,

Událost: No selection

, , ,

Výrobce

Isabelka - Český výrobce

Český výrobce textilních dortů z rušníků a osušek s dlouholetou tradicí. Historie originálních návrhů v celé České republice sahá až do roku 2006. Originální návrhy po celou dobu pochází od tvůrkyně a návrhářky textilních dortů z ručníků a osušek Soni Kaliankové.

Doplňující informace-upozornění k produktu

INFORMACE:

Jméno ženicha a nevěsty zadávejte do pole TEXT a zvolte volbu svatební jmenovka, jinak nebude cena za vyšití jmenovky platná v objednávce a bude po přijetí objednávky přepočítána na správnou cenu včetně vyšití. Jména oddělte mezerou. V případě že nechcete na svatební textilní dort vyšít jemnovku zvolte nezvoleno a do textu nezadávejte žádný text/znak (při složeném textilním dortu je výšivka vidět). Můžete také sdělit preferovanou barvu pro vyšití jmen a data svatby.

Pokud chcete vyšít na textilní svatební dort z ručníků a osušek kromě svatební jmenovky i něco jiného na ručníky, osušky, požadavek pište do poznámky nebo nás kontaktujte.

Na základě změn pro vyšití a doplňkového vyšití bude cena (pokud není uvedeno) sdělena dodatečně. V takovém připadě při platbě bankovním převodem vyčkejte až na sdělení celkové ceny (včetně doplňkového vyšití).

Zadání pro vyšití: Jméno ženicha, jméno nevěsty, datum svatby zadávejte do pole TEXT. Jména, datum oddělte mezerou.

příklad: Jarek Renáta 24.4.2016 (nebo) Jarek Renata

Svatební jmenovka vz1
Svatební jmenovka vz1

INFORMACE:

Když není uvedeno u výrobku z ručníku / osušky / látky / textilu možnost pro vyšítí jména, čísla, svatební jmenovky nebo jiný druh vyšití přímo na ručník / osušku / látku, je možné do poznámky objednávce uvést žádost s popisem vyšití. Na základě této žádosti bude vytvořen návrh, naceněno a kontaktován zákazník s dotazem pro odsouhlasení ceny za vyšití, formy vyšití.

Při objednávání zboží s volbou platba online uhradíte cenu prodejní bez zákaznických úprav. Cenu za zákaznické úpravy platíte dodatečně bankovním převodem. Při platbě bankovním převodem, vyčkejte prosím s platbou až po sdělení ceny za vyšití. Při platbě dobírkou, sdělíme cenu za zákaznické úpravy a po odsouhlasení vyřídíme objednávku.


Každý textilní dort z ručníků a osušek je originál ruční práce a je možné, že zdobení textilního dortu se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle dostupných skladových zásob. Jiný odstín barvy ručníku nebo osušky od ilustračního obrázku není vada materiálu a může se lišit od ilustračního obrázku na základě výrobní šarže výrobce nebo může být způsobeno nastavením vašeho monitoru / displeje mobilního zařízení.

UPOZORNĚNÍ K OBRÁZKŮM:

příklad: obrázek textilního dortu obsahuje vyšité jméno. Pokud u daného dortu je možnost zadat jméno / text, je tato zákaznická úprava součástí textilního dortu a cena za vyšití je započitána dle vašeho výběru. Pokud není možnost zadat jméno / text u textilního dortu, je potřeba zadat požadavek při objednávce do poznámky i včetně textu a cena za vyšití je sdělena až po přijetí objednávky.

Všechny obrázky mají ilustrační charakter a mohou obsahovat zákaznické úpravy jako vyšití, vyřezávané doplňky, potisk či jiné zákaznické doplňky. Proto je potřeba sledovat co textilní dort obsahuje a jaké má složení. Pokud je zákaznická úprava součástí textilního dortu, je vždy napsáno ve složení textilního dortu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.