Svatební dort z ručníku a osušky fialka

1392 

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 3051-fialka

Základní cena vyšití je 135 Kč a písmeno(a) zdarma 18 . Cena za další znak: 15 Kč

Svatební dort z ručníku a osušky fialka
Svatební dort z ručníku a osušky fialka 1392 
Toto zboží se rychle prodává!

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

 • Snadné vrácení do 14 dnů
 • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky
Zaručená bezpečná pokladna
platebni metody a certifikace

Svatební dort z ručníku a osušky fialka je luxusní originální svatební dar v podobě třípatrového textilního dortu z ručníků a osušek. Textilní dort je originální svatební dárek nebo pro dekoraci svatební tabule. Zároveň darujete překrásnou ozdobu v podobě vyšívaného květu leknínu v barvě svatebního dortu. Ručníkový dort velice dobře poslouží i jako narozeninový dárek. Buďte originální a velmi praktičtí.

Luxusní svatební dort z ručníku a osušky fialka

je zdoben do fialové barvy doplněn textilní stužkou, vyšívanou dekorací fialový leknín, přízdobou vyšívaných srdíček a dekoračním zdobením.

výška cca 32cm

Složení svatební dort z ručníku a osušky fialka:

 • 1 x velmi kvalitní froté osuška fialové barvy 420g/m2 rozměr: 70 x 140 cm
 • 1 x velmi kvalitní froté ručník bílé barvy  420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm
 • 1 x velmi kvalitní froté osuška fialové barvy 420g/m2 rozměr: 70 x 140 cm
 • 1 x velmi kvalitní froté ručník bílé barvy  420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm
 • dekorační vyšívaný květ v barevných odstínech dortu průměr cca 11cm
 • vyšívané zdobení
 • zdobení
 • tácek
 • papírová krajka

Kolekce 2020

Další informace

Hmotnost2,6 kg
Rozměry35 × 35 × 35 cm
Barva

,

Výrobce

Isabelka - Český výrobce

Český výrobce textilních dortů z rušníků a osušek s dlouholetou tradicí. Historie originálních návrhů v celé České republice sahá až do roku 2006. Originální návrhy po celou dobu pochází od tvůrkyně a návrhářky textilních dortů z ručníků a osušek Soni Kaliankové.

Doplňující informace-upozornění k produktu

Jméno ženicha a nevěsty zadávejte do pole TEXT a zvolte volbu svatební jmenovka, jinak nebude cena za vyšití jmenovky platná v objednávce a bude po přijetí objednávky přepočítána na správnou cenu včetně vyšití. Jména oddělte mezerou. V případě že nechcete na svatební textilní dort vyšít jemnovku zvolte nezvoleno a do textu nezadávejte žádný text/znak (při složeném textilním dortu je výšivka vidět). Můžete také sdělit preferovanou barvu pro vyšití jmen a data svatby.

Pokud chcete vyšít na textilní svatební dort z ručníků a osušek kromě svatební jmenovky i něco jiného na ručníky, osušky, požadavek pište do poznámky nebo nás kontaktujte. Na základě změn pro vyšití a doplňkového vyšití bude cena (pokud není uvedeno) sdělena dodatečně. V takovém připadě při platbě bankovním převodem vyčkejte až na sdělení celkové ceny (včetně doplňkového vyšití).

Zadání pro vyšití: Jméno ženicha, jméno nevěsty, datum svatby zadávejte do pole TEXT. Jména, datum oddělte mezerou.

příklad: Jarek Renáta 24.4.2016 (nebo) Jarek Renata

Když není uvedeno u výrobku z ručníku / osušky / látky / textilu možnost pro vyšítí jména, čísla, svatební jmenovky nebo jiný druh vyšití přímo na ručník / osušku / látku, je možné do poznámky objednávce uvést žádost s popisem vyšití. Na základě této žádosti bude vytvořen návrh, naceněno a kontaktován zákazník s dotazem pro odsouhlasení ceny za vyšití, formy vyšití.

Při objednávání zboží s volbou platba online uhradíte cenu prodejní bez zákaznických úprav. Cenu za zákaznické úpravy platíte dodatečně bankovním převodem. Při platbě bankovním převodem, vyčkejte prosím s platbou až po sdělení ceny za vyšití. Při platbě dobírkou, sdělíme cenu za zákaznické úpravy a po odsouhlasení vyřídíme objednávku.

Každý textilní dort z ručníků a osušek je originál ruční práce a je možné, že zdobení textilního dortu se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle dostupných skladových zásob. Jiný odstín barvy ručníku nebo osušky od ilustračního obrázku není vada materiálu a může se lišit od ilustračního obrázku na základě výrobní šarže výrobce nebo může být způsobeno nastavením vašeho monitoru / displeje mobilního zařízení.

UPOZORNĚNÍ K OBRÁZKŮM:

Všechny obrázky mají ilustrační charakter a mohou obsahovat zákaznické úpravy jako vyšití, vyřezávané doplňky, potisk či jiné zákaznické doplňky. Proto je potřeba sledovat co textilní dort obsahuje a jaké má složení. Pokud je zákaznická úprava součástí textilního dortu, je vždy napsáno ve složení textilního dortu.

 

příklad: obrázek textilního dortu obsahuje vyšité jméno. Pokud u daného dortu je možnost zadat jméno / text, je tato zákaznická úprava součástí textilního dortu a cena za vyšití je započitána dle vašeho výběru. Pokud není možnost zadat jméno / text u textilního dortu, je potřeba zadat požadavek při objednávce do poznámky i včetně textu a cena za vyšití je sdělena až po přijetí objednávky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.