Yellow dort narozeninový pro ženu

Original price was: 1784 Kč.Current price is: 1544 Kč.

-13%

Skladem

Katalogové číslo: 3066-yellow
Yellow dort narozeninový pro ženu  - Isabelka.eu
Yellow dort narozeninový pro ženu 1784  Original price was: 1784 Kč.1544 Current price is: 1544 Kč.
Toto zboží se rychle prodává!

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

  • Snadné vrácení do 14 dnů
  • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky
Zaručená bezpečná pokladna
platebni metody a certifikace

Chcete být originální. Darujte praktický dárek Yellow dort narozeninový pro ženu. Vykouzlete údiv a radost překrásným osobním dárkem. Něco na památku, darujte textilní dort z ručníků a osušek.

Oslovte ženy něčím vyjimečným, nečím osobním. Textilní dort Yellow je zdoben do barev žlutooranžova. Narozeninový dort je zdoben vyšívaným květem růže, několika kousky dobré čokoládky Ferrero Roche zabalené do květu. Dále textilní dort je dozdoben dekorací chlupatého medvídka. Oslavenkyni oslovíte i podobě vyšívané přízdoby srdíčka s číslem a také vyšívaného jména na ručníku.

Upozornění:

V případě že chcete změnit barevnost dortu, barevnost přízdob, vyšitého jména, nebo doplnit vyšití i na další ručníky/osušky, pište požadavky do poznámky. Na základě vaších požadavků může dojít ke změně ceny. O upravách na základě požadavku vás budeme kontaktovat.

V případě že nechcete přízdobu srdíčko s číslem nebo  vyšití jména na ručník, nechte kolonky prázdné. Po přijetí objednávky bude odečtena cena za vyšití.

Textilní narozeninový dort je zdoben do barvy ručníků/osušek. Ke každému dortu přidáváme tácek a papírovou krajku. Protože je každý dort originál ruční práce, zdobení se může lišit od přiloženého obrázku mírně lišit dle skladových zásob.

Udělejte radost praktickým textilním dárkem.

Složení textilního dortu:

1 x kvalitní froté osuška světle žluté barvy 420g/m2  rozměr: 70 x 140 cm

1 x kvalitní froté osuška žluté barvy 420g/m2  rozměr: 70 x 140 cm

1 x kvalitní froté ručník žloutkové barvy 420g/m2  rozměr: 50 x 100cm

1 x kvalitní froté ručník žluté barvy 420g/m2  rozměr: 50 x 100cm

1 x dekorace plyšový medvídek

vyšívaná přízdoba srdíčko s číslem

vyšívané květy růže

6 x čokoládové kuličky Ferrero Roche

vyšívané jméno (dle vlastní volby)

zdobení

papírová krajka

tácek

Kolekce 2017

Další informace

Hmotnost2,5 kg
Rozměry35 × 35 × 45 cm
Barva

Druh
Doporuujeme
Udlost
Materiál

Výrobce

Isabelka - Český výrobce

Český výrobce textilních dortů z rušníků a osušek s dlouholetou tradicí. Historie originálních návrhů v celé České republice sahá až do roku 2006. Originální návrhy po celou dobu pochází od tvůrkyně a návrhářky textilních dortů z ručníků a osušek Soni Kaliankové.

Doplňující informace-upozornění k produktu

Každý textilní dort z ručníků a osušek je originál ruční práce a je možné, že zdobení textilního dortu se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle dostupných skladových zásob. Jiný odstín barvy ručníku nebo osušky od ilustračního obrázku není vada materiálu a může se lišit od ilustračního obrázku na základě výrobní šarže výrobce nebo může být způsobeno nastavením vašeho monitoru / displeje mobilního zařízení.

UPOZORNĚNÍ K OBRÁZKŮM:

Všechny obrázky mají ilustrační charakter a mohou obsahovat zákaznické úpravy jako vyšití, vyřezávané doplňky, potisk či jiné zákaznické doplňky. Proto je potřeba sledovat co textilní dort obsahuje a jaké má složení. Pokud je zákaznická úprava součástí textilního dortu, je vždy napsáno ve složení textilního dortu.

 

příklad: obrázek textilního dortu obsahuje vyšité jméno. Pokud u daného dortu je možnost zadat jméno / text, je tato zákaznická úprava součástí textilního dortu a cena za vyšití je započitána dle vašeho výběru. Pokud není možnost zadat jméno / text u textilního dortu, je potřeba zadat požadavek při objednávce do poznámky i včetně textu a cena za vyšití je sdělena až po přijetí objednávky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.