Textilní truhlička s vyšívanou růží a minišampaňským

1172 

-0%

Skladem

Katalogové číslo: 9264
Truhlička z ručníků
Textilní truhlička s vyšívanou růží a minišampaňským 1173  1172 
Toto zboží se rychle prodává!

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

  • Snadné vrácení do 14 dnů
  • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky
Zaručená bezpečná pokladna
platebni metody a certifikace

Okouzlete okolí s pěkně vypracovanou truhličkou, přípitkem minišampaňského Bohemia sekt, originální vyšívanou růží která nikdy nezvadne a přetrvá věky tak jako upíři. Textilní ručníková truhlička je zdobena doplňkami do barev černé, šedé, červené barvy. Vyšívané ozdoby můžete použít jako dekoraci, ozdobu pro další oslavy. Zdobení se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle dostupných skladových zásob doplňků.

Buďte první, jedineční a udělejte radost.

Složení ručníkové truhličky:

1 x kvalitní froté ručník černé barvy 420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm (v případě že není dostupná černá, je nahrazeno tmavě šedou)
1 x kvalitní froté ručník šedé barvy 420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm
1 x kvalitní froté ručník bílé barvy 420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm
2 ks minišampaňské Bohemia Sekt 0,2l
3 x vyšívaná ozdoba – růže na stonku
3 x vyšívaná ozdoba – zelené lístky na stonku
2 x vyřezávaný ornament do stuhy (řezáno laserem, detail viz. sekce UPOZORNĚNÍ: níže uvedeno)
zdobení

Kolekce 2019
(-sk-)

UPOZORNĚNÍ:
Vyšívání textu na zakázku na výko truhličky do rozměru cca 10x10cm . Vpřípadě že budete chtít větší rozměr než 10x10cm, dojde ke změně zdobení. Všeobecně vyšívání na ručník je na zakázku. Cena za vyšití i včetně vyšívání na výko truhličky je sděleno až na základě požadavku který napíšete do poznámky.

Zakázkové řezáni ornamentu laserem na dvě přední stuhy (na obrázku je vyžezané číslo 15 znázorňující věk oslavenkyně). Doporučujeme buď čísla, iniciály jmen a příjmení, jednoduché tvary jako např. srdíčka. Složitější tvary na základě poslané předlohy. Cena za vyříznutí složitějších tvarů za poplatek, který je sdělen až po přijetí požadavku. Jednoduché tvary jsou v ceně truhličky. Při jakémkoliv zakázkovém řezání vždy sdělujeme jestli je výřez v ceně truhličky nebo bude poplatek za výřez.

Při objednávání s doplňkovými službami a platbou bankovním převodem můžete uhradit základní cenu a dodatečně cenu za doplňkové služby nebo vyčkejte až sdělíme kompletní cenu v četně doplňkových služeb.

Další informace

Hmotnost2,5 kg
Rozměry27 × 27 × 20 cm
Druh
Doporuujeme
Udlost

Výrobce

Isabelka - Český výrobce

Český výrobce textilních dortů z rušníků a osušek s dlouholetou tradicí. Historie originálních návrhů v celé České republice sahá až do roku 2006. Originální návrhy po celou dobu pochází od tvůrkyně a návrhářky textilních dortů z ručníků a osušek Soni Kaliankové.

Doplňující informace-upozornění k produktu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.