Textilní kabelka z ručníku modrobílá

Není skladem

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

 • Snadné vrácení do 14 dnů
 • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky
Zaručená bezpečná pokladna
platebni metody a certifikace

Máte rádi originální dárečky? Pokud ano, tak jste v tomto obchodě správně. Originální textilní kabelka modrobílá ze dvou ručníků je malou inspirací.

Kabelka je zdobena bílými květy doplněna stužkou. Každý dort je originál ruční práce naší paní aranžerky. Kabelku lze vyrobit i jiném barevném provedení na přání zákazníka. Zdobení se může mírně lišit od přiloženého obrázku dle dostupných skladových zásob.

Udělejte radost sobě a ostatním, originálním textilním dárkem z našeho kouzelného obchodu textilních dortů a dárečků.

Složení luxusní kabelky:

1 x kvalitní froté ručník tmavě modré barvy 420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm
1 x kvalitní froté ručník bílé barvy 420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm
zdobení

Kolekce 2019
(-sk-)

Další informace

Hmotnost0,7 kg
Rozměry30 × 30 × 30 cm
Druh
Doporuujeme
Udlost

Výrobce

Isabelka - Český výrobce

Český výrobce textilních dortů z rušníků a osušek s dlouholetou tradicí. Historie originálních návrhů v celé České republice sahá až do roku 2006. Originální návrhy po celou dobu pochází od tvůrkyně a návrhářky textilních dortů z ručníků a osušek Soni Kaliankové.

Doplňující informace-upozornění k produktu

Recenze

0,0
Založeno na 5 recenzích
 1. Viky (ověřený vlastník)

  Špatná komunikace s obchodem, dlouhá doručovací doba.
  [odpověď:] Ano, trvalo déle než je běžné. Důvodem byla technická závada, na kterou se upozornilo emailem, že k opoždění dojde a snažíme se odbavit objednávky jak nejdříve to je možné. Závadu bohužel nešlo předvídat.

  (1) (0)
 2. Jiří (ověřený vlastník)

  Nedoporučuji !!! A už tam nikdy nenakoupím a všem kdo by chtěli, to vymluvím. I to hodnocení máte raději jiné než normálně (je dobré mít to pod kontrolou že?). Takže nebudu plýtvat svým časem a končím opět se záporným hodnocením. Stejně to smažete a nikdo si to nepřečte.

  [odpověď:]Velice nás mrzí že pan Jiří má výhrady, které ale vůbec nesdělil a tudíž nemůžeme reagovat na jeho nespokojenost, protože nevíme čím to bylo způsobeno. Postihl nás výpadek, který se nedal předvídat. O odeslání v jiném termínu byl vyrozuměn emailem. Zboží bylo odesláno a převzato. Pokud došlo k poškození při přepravě, bohužel to nevíme a nebylo nahlášeno. Co se týká našeho hodnocení, je úplně naprosto normální. Nechceme být závislí na službách jiných subjektů a to z několika docela závažných důvodů. Bohužel ten důvod, který pan Jiří napsal mezi ně nepatří. A pokud bude hodnocení ve slušnosti ikdyž s výhradami, tak se zveřejňuje, protože na to můžeme reagovat a poučit se do budoucna. Zveřejnění ikdyž je záporné uvádíme i přesto, že hodnocení neprovedl tak jak se má udělat. I to svědčí o tom, že hodnocení bereme naprosto vážně. Jestli má pán Jiří špatnou zkušenost jinde, bohužel za to nemůžeme a je nám to líto že takovou zkušenost má. Nezveřejňujeme urážlivá, sprostá hodnocení nebo taková, která porušují zákony ČR. Automatické hodnocení je 3

  (1) (0)
 3. Dana P. (ověřený vlastník)

  Obchod doporučuji. Zboží bylo perfektní. Udělalo velkou radost. Jednání při obchodu bylo velice vstřícné. Veliká spokojenost.

  (1) (0)
 4. Renata (ověřený vlastník)

  Skvělý přístup,rychlé vyřízení,ochota,laskavost,rychlost,dobré poradenství

  (1) (0)
 5. Jitka (ověřený vlastník)

  Dobrý den.
  Nemám sice ve zvyku odpovídat na podobné dotazy,ale u vás udělám vyjímku.Byla jsem prostě nadšená a švagr s neteří taky.Je to super nápad a všem jsem vás vychválila.Na všechny body v hodnocení za 1s hvězdičkou.Zdraví vaše spokojená zákaznice

  (1) (0)

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.