Svatební textilní dort meruňka s labutěmi

1505 

-8%
(Hodnocení: 3)

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 3070-mer

Základní cena je 135 Kč a písmeno(a) zdarma 18 . Cena za další znak: 15 Kč

Svatební textilní dort meruňka s labutěmi
Svatební textilní dort meruňka s labutěmi 1643  1505 
Toto zboží se rychle prodává!

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

 • Snadné vrácení do 14 dnů
 • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky
Zaručená bezpečná pokladna
platebni metody a certifikace

Svatební textilní dort meruňka s labutěmi je praktický, originální svatební dárek s dekorací dvou vyšívaných labutí. Vyšívané labutě v barvách bílá a černá symbol ženy a muže. Je symbolem věrné lásky a ušlechtilé krásy. Textilní dort je dozdoben symbolem malého a většího prstýnku ve zlaté barvě.

Svatební textilní dort meruňka s labutěmi je dolplněn textilní stužkou, doplňkami v barvách dortu a růžičkami ručně dělané. V ceně dortu je papírová krajka a tácek pod dort. Každý textilní dort je originál ruční práce. Zdobení se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle skladových zásob.

Udělejte radost praktickým dárkem nebo překrásnou dekorací svatební tabule.

INFORMACE:
V případě že chcete na ručníky nebo osušku nechat vyšít tzv. svatební jemnovku na spodní patro dortu, napište tento požadavek do poznámky. Na základě toho budeme kontaktovat zákazníka pro sdělení ceny. Nebo nás můžete kontaktovat telefonicky ještě před vytvořením opbjednávky. Pokud budete objednávat s platbou bankovním převodem, vyčkejte s platbou až na sdělení ceny za vyšití nebo zákaznické úpravy.

příklad podkladu pro svatební jmenovku: jméno ženicha, jméno nevěsty, datum svatby (výročí svatby). Svatební jmenovka dále obsahuje bílou holubičku s prstýnkami které jsou vyšívané kovovou nití v barvě zlatá. Je možné shlédnout na jiných svatebních dortech se svatební jmenovkou.

Různé barevné kombinace svatebního dortu je možné vyrobit po telefonické/písemné domluvě vzhledem k dostupnosti doplňků v požadované barvě.

Složení třípatrového dortu:

1 x kvalitní froté osuška bélé barvy 420gm2 rozměr: 70 x 140 cm
1 x kvalitní froté osuška meruňkové barvy 420gm2 rozměr: 70 x 140 cm
1 x kvalitní froté ručník bélé barvy 420gm2 rozměr: 50 x 100 cm
1 x kvalitní froté ručník meruňkové barvy 420gm2 rozměr: 50 x 100 cm
2 ks vyšívané labutě v barvě bílá a černá
imitace svatebních prstýnků v barvě zlatá
16 ks ručně dělané růžičky (různé barvy a velikosti)
zdobení
papírová krajka
tácek

Kolekce 2018

Další informace

Hmotnost1,6 kg
Rozměry35 × 35 × 40 cm
Barva

,

Výrobce

Isabelka - Český výrobce

Český výrobce textilních dortů z rušníků a osušek s dlouholetou tradicí. Historie originálních návrhů v celé České republice sahá až do roku 2006. Originální návrhy po celou dobu pochází od tvůrkyně a návrhářky textilních dortů z ručníků a osušek Soni Kaliankové.

Doplňující informace-upozornění k produktu

Jméno ženicha a nevěsty zadávejte do pole TEXT a zvolte volbu svatební jmenovka, jinak nebude cena za vyšití jmenovky platná v objednávce a bude po přijetí objednávky přepočítána na správnou cenu včetně vyšití. Jména oddělte mezerou. V případě že nechcete na svatební textilní dort vyšít jemnovku zvolte nezvoleno a do textu nezadávejte žádný text/znak (při složeném textilním dortu je výšivka vidět). Můžete také sdělit preferovanou barvu pro vyšití jmen a data svatby.

Pokud chcete vyšít na textilní svatební dort z ručníků a osušek kromě svatební jmenovky i něco jiného na ručníky, osušky, požadavek pište do poznámky nebo nás kontaktujte. Na základě změn pro vyšití a doplňkového vyšití bude cena (pokud není uvedeno) sdělena dodatečně. V takovém připadě při platbě bankovním převodem vyčkejte až na sdělení celkové ceny (včetně doplňkového vyšití).

Zadání pro vyšití: Jméno ženicha, jméno nevěsty, datum svatby zadávejte do pole TEXT. Jména, datum oddělte mezerou.

příklad: Jarek Renáta 24.4.2016 (nebo) Jarek Renata

Když není uvedeno u výrobku z ručníku / osušky / látky / textilu možnost pro vyšítí jména, čísla, svatební jmenovky nebo jiný druh vyšití přímo na ručník / osušku / látku, je možné do poznámky objednávce uvést žádost s popisem vyšití. Na základě této žádosti bude vytvořen návrh, naceněno a kontaktován zákazník s dotazem pro odsouhlasení ceny za vyšití, formy vyšití.

Při objednávání zboží s volbou platba online uhradíte cenu prodejní bez zákaznických úprav. Cenu za zákaznické úpravy platíte dodatečně bankovním převodem. Při platbě bankovním převodem, vyčkejte prosím s platbou až po sdělení ceny za vyšití. Při platbě dobírkou, sdělíme cenu za zákaznické úpravy a po odsouhlasení vyřídíme objednávku.

Každý textilní dort z ručníků a osušek je originál ruční práce a je možné, že zdobení textilního dortu se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle dostupných skladových zásob. Jiný odstín barvy ručníku nebo osušky od ilustračního obrázku není vada materiálu a může se lišit od ilustračního obrázku na základě výrobní šarže výrobce nebo může být způsobeno nastavením vašeho monitoru / displeje mobilního zařízení.

UPOZORNĚNÍ K OBRÁZKŮM:

Všechny obrázky mají ilustrační charakter a mohou obsahovat zákaznické úpravy jako vyšití, vyřezávané doplňky, potisk či jiné zákaznické doplňky. Proto je potřeba sledovat co textilní dort obsahuje a jaké má složení. Pokud je zákaznická úprava součástí textilního dortu, je vždy napsáno ve složení textilního dortu.

 

příklad: obrázek textilního dortu obsahuje vyšité jméno. Pokud u daného dortu je možnost zadat jméno / text, je tato zákaznická úprava součástí textilního dortu a cena za vyšití je započitána dle vašeho výběru. Pokud není možnost zadat jméno / text u textilního dortu, je potřeba zadat požadavek při objednávce do poznámky i včetně textu a cena za vyšití je sdělena až po přijetí objednávky.

3 recenze Svatební textilní dort meruňka s labutěmi

5,0
Založeno na 3 recenzích
5 hvězdiček
100
100%
4 hvězdičky
0%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
 1. Jaroslava Daňsová (ověřený vlastník)

  Dort sklidil úspěch, byl krásný nebo vlastně ještě je

  (0) (0)
 2. Hana (ověřený vlastník)

  Děkuji, krásné

  (1) (0)
 3. Hana (ověřený vlastník)

  Děkuji, krásné

  (1) (0)

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.