Svatební textilní dort bílý s labutěmi meruňka

Original price was: 1643 Kč.Current price is: 1505 Kč.

-8%

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 3070-bilmer

Základní cena je 135 Kč a písmeno(a) zdarma 18 . Cena za další znak: 15 Kč

Svatební textilní dort bílý s labutěmi meruňka
Svatební textilní dort bílý s labutěmi meruňka 1643  Original price was: 1643 Kč.1505 Current price is: 1505 Kč.
Toto zboží se rychle prodává!

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

  • Snadné vrácení do 14 dnů
  • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky
Zaručená bezpečná pokladna
platebni metody a certifikace

Svatební textilní dort bílý s labutěmi meruňka je praktický, originální svatební dárek s dekorací dvou vyšívaných labutí. Vyšívané labutě v barvách meruňka, symbol ženy a muže. Je symbolem věrné lásky a ušlechtilé krásy. Textilní dort je dozdoben symbolem malého a většího prstýnku ve zlaté barvě.

Svatební textilní dort bílý s labutěmi meruňka

je dolplněn textilní stužkou, doplňkami v barevných odstínech meruňka a růžičkami ručně dělané v barvách zlatá a meruňka. Zdobení se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle skladových zásob.

Udělejte radost praktickým dárkem nebo překrásnou dekorací svatební tabule.

Různé barevné kombinace svatebního dortu je možné vyrobit po telefonické/písemné domluvě vzhledem k dostupnosti doplňků v požadované barvě.

Svatební textilní dort bílý – složení třípatrového dortu

  • 2 x kvalitní froté osuška bílé barvy 420gm2 rozměr: 70 x 140 cm
  • 2 x kvalitní froté ručník bílé barvy 420gm2 rozměr: 50 x 100 cm
  • 2 ks vyšívané labutě v barevných odstínech meruňka (je možné nahradit jinou ozdobou)
  • imitace svatebních prstýnků v barvě zlatá
  • 16 ks ručně dělané růžičky (různé barvy a velikosti)
  • zdobení
  • papírová krajka
  • tácek

Kolekce 2023 (2018)

Další informace

Hmotnost1,6 kg
Rozměry35 × 35 × 40 cm
Barva

,

Doporučujeme

, , ,

Materiál

,

Událost

, ,

Výrobce

Isabelka - Český výrobce

Český výrobce textilních dortů z rušníků a osušek s dlouholetou tradicí. Historie originálních návrhů v celé České republice sahá až do roku 2006. Originální návrhy po celou dobu pochází od tvůrkyně a návrhářky textilních dortů z ručníků a osušek Soni Kaliankové.

Doplňující informace-upozornění k produktu

INFORMACE:

Jméno ženicha a nevěsty zadávejte do pole TEXT a zvolte volbu svatební jmenovka, jinak nebude cena za vyšití jmenovky platná v objednávce a bude po přijetí objednávky přepočítána na správnou cenu včetně vyšití. Jména oddělte mezerou. V případě že nechcete na svatební textilní dort vyšít jemnovku zvolte nezvoleno a do textu nezadávejte žádný text/znak (při složeném textilním dortu je výšivka vidět). Můžete také sdělit preferovanou barvu pro vyšití jmen a data svatby.

Pokud chcete vyšít na textilní svatební dort z ručníků a osušek kromě svatební jmenovky i něco jiného na ručníky, osušky, požadavek pište do poznámky nebo nás kontaktujte.

Na základě změn pro vyšití a doplňkového vyšití bude cena (pokud není uvedeno) sdělena dodatečně. V takovém připadě při platbě bankovním převodem vyčkejte až na sdělení celkové ceny (včetně doplňkového vyšití).

Zadání pro vyšití: Jméno ženicha, jméno nevěsty, datum svatby zadávejte do pole TEXT. Jména, datum oddělte mezerou.

příklad: Jarek Renáta 24.4.2016 (nebo) Jarek Renata

Svatební jmenovka vz1
Svatební jmenovka vz1

INFORMACE:

Když není uvedeno u výrobku z ručníku / osušky / látky / textilu možnost pro vyšítí jména, čísla, svatební jmenovky nebo jiný druh vyšití přímo na ručník / osušku / látku, je možné do poznámky objednávce uvést žádost s popisem vyšití. Na základě této žádosti bude vytvořen návrh, naceněno a kontaktován zákazník s dotazem pro odsouhlasení ceny za vyšití, formy vyšití.

Při objednávání zboží s volbou platba online uhradíte cenu prodejní bez zákaznických úprav. Cenu za zákaznické úpravy platíte dodatečně bankovním převodem. Při platbě bankovním převodem, vyčkejte prosím s platbou až po sdělení ceny za vyšití. Při platbě dobírkou, sdělíme cenu za zákaznické úpravy a po odsouhlasení vyřídíme objednávku.


Každý textilní dort z ručníků a osušek je originál ruční práce a je možné, že zdobení textilního dortu se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle dostupných skladových zásob. Jiný odstín barvy ručníku nebo osušky od ilustračního obrázku není vada materiálu a může se lišit od ilustračního obrázku na základě výrobní šarže výrobce nebo může být způsobeno nastavením vašeho monitoru / displeje mobilního zařízení.

UPOZORNĚNÍ K OBRÁZKŮM:

příklad: obrázek textilního dortu obsahuje vyšité jméno. Pokud u daného dortu je možnost zadat jméno / text, je tato zákaznická úprava součástí textilního dortu a cena za vyšití je započitána dle vašeho výběru. Pokud není možnost zadat jméno / text u textilního dortu, je potřeba zadat požadavek při objednávce do poznámky i včetně textu a cena za vyšití je sdělena až po přijetí objednávky.

Všechny obrázky mají ilustrační charakter a mohou obsahovat zákaznické úpravy jako vyšití, vyřezávané doplňky, potisk či jiné zákaznické doplňky. Proto je potřeba sledovat co textilní dort obsahuje a jaké má složení. Pokud je zákaznická úprava součástí textilního dortu, je vždy napsáno ve složení textilního dortu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.