Svatební textilní dort bílý s labutěmi meruňka

1505 

-8%

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 3070-bilmer

Základní cena je 135 Kč a písmeno(a) zdarma 18 . Cena za další znak: 15 Kč

Svatební textilní dort bílý s labutěmi meruňka
Svatební textilní dort bílý s labutěmi meruňka 1643  1505 
Toto zboží se rychle prodává!

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

  • Snadné vrácení do 14 dnů
  • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky
Zaručená bezpečná pokladna
platebni metody a certifikace

Svatební textilní dort bílý s labutěmi meruňka je praktický, originální svatební dárek s dekorací dvou vyšívaných labutí. Vyšívané labutě v barvách meruňka, symbol ženy a muže. Je symbolem věrné lásky a ušlechtilé krásy. Textilní dort je dozdoben symbolem malého a většího prstýnku ve zlaté barvě.

Svatební textilní dort bílý s labutěmi meruňka

je dolplněn textilní stužkou, doplňkami v barevných odstínech meruňka a růžičkami ručně dělané v barvách zlatá a meruňka. Zdobení se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle skladových zásob.

Udělejte radost praktickým dárkem nebo překrásnou dekorací svatební tabule.

Různé barevné kombinace svatebního dortu je možné vyrobit po telefonické/písemné domluvě vzhledem k dostupnosti doplňků v požadované barvě.

Složení třípatrového dortu:

  • 2 x kvalitní froté osuška bílé barvy 420gm2 rozměr: 70 x 140 cm
  • 2 x kvalitní froté ručník bílé barvy 420gm2 rozměr: 50 x 100 cm
  • 2 ks vyšívané labutě v barevných odstínech meruňka
  • imitace svatebních prstýnků v barvě zlatá
  • 16 ks ručně dělané růžičky (různé barvy a velikosti)
  • zdobení
  • papírová krajka
  • tácek

Kolekce 2023 (2018)

Další informace

Hmotnost1,6 kg
Rozměry35 × 35 × 40 cm
Barva

,

Výrobce

Isabelka - Český výrobce

Český výrobce textilních dortů z rušníků a osušek s dlouholetou tradicí. Historie originálních návrhů v celé České republice sahá až do roku 2006. Originální návrhy po celou dobu pochází od tvůrkyně a návrhářky textilních dortů z ručníků a osušek Soni Kaliankové.

Doplňující informace-upozornění k produktu

Jméno ženicha a nevěsty zadávejte do pole TEXT a zvolte volbu svatební jmenovka, jinak nebude cena za vyšití jmenovky platná v objednávce a bude po přijetí objednávky přepočítána na správnou cenu včetně vyšití. Jména oddělte mezerou. V případě že nechcete na svatební textilní dort vyšít jemnovku zvolte nezvoleno a do textu nezadávejte žádný text/znak (při složeném textilním dortu je výšivka vidět). Můžete také sdělit preferovanou barvu pro vyšití jmen a data svatby.

Pokud chcete vyšít na textilní svatební dort z ručníků a osušek kromě svatební jmenovky i něco jiného na ručníky, osušky, požadavek pište do poznámky nebo nás kontaktujte. Na základě změn pro vyšití a doplňkového vyšití bude cena (pokud není uvedeno) sdělena dodatečně. V takovém připadě při platbě bankovním převodem vyčkejte až na sdělení celkové ceny (včetně doplňkového vyšití).

Zadání pro vyšití: Jméno ženicha, jméno nevěsty, datum svatby zadávejte do pole TEXT. Jména, datum oddělte mezerou.

příklad: Jarek Renáta 24.4.2016 (nebo) Jarek Renata

Když není uvedeno u výrobku z ručníku / osušky / látky / textilu možnost pro vyšítí jména, čísla, svatební jmenovky nebo jiný druh vyšití přímo na ručník / osušku / látku, je možné do poznámky objednávce uvést žádost s popisem vyšití. Na základě této žádosti bude vytvořen návrh, naceněno a kontaktován zákazník s dotazem pro odsouhlasení ceny za vyšití, formy vyšití.

Při objednávání zboží s volbou platba online uhradíte cenu prodejní bez zákaznických úprav. Cenu za zákaznické úpravy platíte dodatečně bankovním převodem. Při platbě bankovním převodem, vyčkejte prosím s platbou až po sdělení ceny za vyšití. Při platbě dobírkou, sdělíme cenu za zákaznické úpravy a po odsouhlasení vyřídíme objednávku.

Každý textilní dort z ručníků a osušek je originál ruční práce a je možné, že zdobení textilního dortu se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle dostupných skladových zásob. Jiný odstín barvy ručníku nebo osušky od ilustračního obrázku není vada materiálu a může se lišit od ilustračního obrázku na základě výrobní šarže výrobce nebo může být způsobeno nastavením vašeho monitoru / displeje mobilního zařízení.

UPOZORNĚNÍ K OBRÁZKŮM:

Všechny obrázky mají ilustrační charakter a mohou obsahovat zákaznické úpravy jako vyšití, vyřezávané doplňky, potisk či jiné zákaznické doplňky. Proto je potřeba sledovat co textilní dort obsahuje a jaké má složení. Pokud je zákaznická úprava součástí textilního dortu, je vždy napsáno ve složení textilního dortu.

 

příklad: obrázek textilního dortu obsahuje vyšité jméno. Pokud u daného dortu je možnost zadat jméno / text, je tato zákaznická úprava součástí textilního dortu a cena za vyšití je započitána dle vašeho výběru. Pokud není možnost zadat jméno / text u textilního dortu, je potřeba zadat požadavek při objednávce do poznámky i včetně textu a cena za vyšití je sdělena až po přijetí objednávky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.