Svatební dort z ručníku a osušky zelený růžičky

1146 

-13%

Skladem

Katalogové číslo: 3060-svzelena

Základní cena je 135 Kč a písmeno(a) zdarma 18 . Cena za další znak: 15 Kč

Svatební dort z ručníku a osušky zelený růžičky - Isabelka.eu
Svatební dort z ručníku a osušky zelený růžičky 1323  1146 
Toto zboží se rychle prodává!

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

 • Snadné vrácení do 14 dnů
 • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky
Zaručená bezpečná pokladna
platebni metody a certifikace

Svatební dort z ručníků a osušek , praktický svatební dar. Originální svatební dar pro novomanžele kteří mají výzdobu v barvách zelené.

Svatební dort zelený je zdoben středním květem růžiček v kombinaci bílé a světle zelené a doplněn stužkou a další dekorací. Ke každému dortu přidáváme tácek a papírovou krajku (je v ceně dortu). Zdobení se může lišit od přiloženého obrázku vzhledem ke skladovým zásobám. Každý dort je original ruční práce.

V případě že chcete na ručníky a osušky nechat vyšít jména s datem svatby nebo něco jiného, uvádějte požadavek do poznámky. Na základě toho bude vytvořen návrh, stanovena cena a zašleme vám k odsouhlasení. Případně nás můžete kontaktovat telefonicky.

Složení luxusního dortu:

1 x kvalitní froté osuška světle zelené barvy 420g/m2  rozměr: 70x140cm

1 x kvalitní froté osuška bílé barvy 420g/m2  rozměr: 70x140cm

1 x kvalitní froté ručníky světle zelené barvy 420g/m2  rozměr: 50x100cm

1 x kvalitní froté ručníky bílé barvy 420g/m2  rozměr: 50x100cm

textilní růžičky (ručně dělané)

zdobení

tácek

papírová krajka

Kolekce 2017
(-sk-)

Další informace

Rozměry35 × 35 × 35 cm
Barva

,

Výrobce

Isabelka - Český výrobce

Český výrobce textilních dortů z rušníků a osušek s dlouholetou tradicí. Historie originálních návrhů v celé České republice sahá až do roku 2006. Originální návrhy po celou dobu pochází od tvůrkyně a návrhářky textilních dortů z ručníků a osušek Soni Kaliankové.

Doplňující informace-upozornění k produktu

Jméno ženicha a nevěsty zadávejte do pole TEXT a zvolte volbu svatební jmenovka, jinak nebude cena za vyšití jmenovky platná v objednávce a bude po přijetí objednávky přepočítána na správnou cenu včetně vyšití. Jména oddělte mezerou. V případě že nechcete na svatební textilní dort vyšít jemnovku zvolte nezvoleno a do textu nezadávejte žádný text/znak (při složeném textilním dortu je výšivka vidět). Můžete také sdělit preferovanou barvu pro vyšití jmen a data svatby.

Pokud chcete vyšít na textilní svatební dort z ručníků a osušek kromě svatební jmenovky i něco jiného na ručníky, osušky, požadavek pište do poznámky nebo nás kontaktujte. Na základě změn pro vyšití a doplňkového vyšití bude cena (pokud není uvedeno) sdělena dodatečně. V takovém připadě při platbě bankovním převodem vyčkejte až na sdělení celkové ceny (včetně doplňkového vyšití).

Zadání pro vyšití: Jméno ženicha, jméno nevěsty, datum svatby zadávejte do pole TEXT. Jména, datum oddělte mezerou.

příklad: Jarek Renáta 24.4.2016 (nebo) Jarek Renata

Když není uvedeno u výrobku z ručníku / osušky / látky / textilu možnost pro vyšítí jména, čísla, svatební jmenovky nebo jiný druh vyšití přímo na ručník / osušku / látku, je možné do poznámky objednávce uvést žádost s popisem vyšití. Na základě této žádosti bude vytvořen návrh, naceněno a kontaktován zákazník s dotazem pro odsouhlasení ceny za vyšití, formy vyšití.

Při objednávání zboží s volbou platba online uhradíte cenu prodejní bez zákaznických úprav. Cenu za zákaznické úpravy platíte dodatečně bankovním převodem. Při platbě bankovním převodem, vyčkejte prosím s platbou až po sdělení ceny za vyšití. Při platbě dobírkou, sdělíme cenu za zákaznické úpravy a po odsouhlasení vyřídíme objednávku.

Každý textilní dort z ručníků a osušek je originál ruční práce a je možné, že zdobení textilního dortu se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle dostupných skladových zásob. Jiný odstín barvy ručníku nebo osušky od ilustračního obrázku není vada materiálu a může se lišit od ilustračního obrázku na základě výrobní šarže výrobce nebo může být způsobeno nastavením vašeho monitoru / displeje mobilního zařízení.

UPOZORNĚNÍ K OBRÁZKŮM:

Všechny obrázky mají ilustrační charakter a mohou obsahovat zákaznické úpravy jako vyšití, vyřezávané doplňky, potisk či jiné zákaznické doplňky. Proto je potřeba sledovat co textilní dort obsahuje a jaké má složení. Pokud je zákaznická úprava součástí textilního dortu, je vždy napsáno ve složení textilního dortu.

 

příklad: obrázek textilního dortu obsahuje vyšité jméno. Pokud u daného dortu je možnost zadat jméno / text, je tato zákaznická úprava součástí textilního dortu a cena za vyšití je započitána dle vašeho výběru. Pokud není možnost zadat jméno / text u textilního dortu, je potřeba zadat požadavek při objednávce do poznámky i včetně textu a cena za vyšití je sdělena až po přijetí objednávky.

Recenze

0,0
Založeno na 2 recenzích
5 hvězdiček
0%
4 hvězdičky
100
100%
3 hvězdičky
0%
2 hvězdičky
0%
1 hvězdička
0%
 1. Zuzana K. (ověřený vlastník)

  Dort je precizně vyrobený. Vyzdobený jemnými růžičkami působí velmi decentně. Trochu mě zklamala barva zelených ručníků, která není v pastelovém tónu jako na fotografii. Myslím si, že přesto se bude jako dárek k svatbě líbit.
  ODPOVĚĎ: Co se týká barvy ručníků a osušek, nemůžeme ovlivnit výrobu a někdy se stane že dodaná šarže má jiný odstín.

  (1) (0)
 2. Zuzana K. (ověřený vlastník)

  Dort je precizně vyrobený. Vyzdobený jemnými růžičkami působí velmi decentně. Trochu mě zklamala barva zelených ručníků, která není v pastelovém tónu jako na fotografii. Myslím si, že přesto se bude jako dárek k svatbě líbit.
  ODPOVĚĎ: Co se týká barvy ručníků a osušek, nemůžeme ovlivnit výrobu a někdy se stane že dodaná šarže má jiný odstín.

  (1) (0)

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.