Ručníkový dort hvězdice kávová

Original price was: 981 Kč.Current price is: 883 Kč.

-10%

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 2071-kavova
Ručníkový dort hvězdice kávová
Ručníkový dort hvězdice kávová 981  Original price was: 981 Kč.883 Current price is: 883 Kč.
Toto zboží se rychle prodává!

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 5000 Kč

  • Snadné vrácení do 14 dnů
  • Objednejte si ještě dnes, zvolte datum doručení a my přizpůsobíme odeslání zásilky
Zaručená bezpečná pokladna
platebni metody a certifikace

Ručníkový dort hvězdice kávová je narozeninový a svatební dort šedá hvězdice je velmi originální a praktický dárek pro ženu a muže. Textilní dort z ručníků poslouží jako svatební dekorace a nebo originální praktický dar. Pro dekoraci je použit vyšívaný motýlek v barvě hnědý odstín.

Za příplatek (na dotaz) lze motýlky opatřit ochranným nátěrem proti vodě. Ke každému dortu přidáváme tácek pod dort a papírovou krajku. Ručníkový dort hvězdice kávová je originál ruční práce a zdobení se může mírně lišit od přiloženého obrázku.

INFORMACE:
Pokud chcete vyšití na ručníky, více informací najdete níže v textu.

Ručníkový dort hvězdice kávová – složení:

2 x kvalitní froté ručník hnědé barvy 420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm
2 x kvalitní froté ručník kávové barvy 420g/m2 rozměr: 50 x 100 cm
6 x vyšívaný motýlek v barvě hnědé (jemně natuženo)
zdobení
tácek
papírová krajka

Výška cca 22 cm, průměr cca 24 cm

Další informace

Hmotnost1,8 kg
Rozměry35 × 35 × 30 cm
Barva

,

Výrobce

Isabelka - Český výrobce

Český výrobce textilních dortů z rušníků a osušek s dlouholetou tradicí. Historie originálních návrhů v celé České republice sahá až do roku 2006. Originální návrhy po celou dobu pochází od tvůrkyně a návrhářky textilních dortů z ručníků a osušek Soni Kaliankové.

Doplňující informace-upozornění k produktu

Každý textilní dort z ručníků a osušek je originál ruční práce a je možné, že zdobení textilního dortu se může mírně lišit od ilustračního obrázku dle dostupných skladových zásob. Jiný odstín barvy ručníku nebo osušky od ilustračního obrázku není vada materiálu a může se lišit od ilustračního obrázku na základě výrobní šarže výrobce nebo může být způsobeno nastavením vašeho monitoru / displeje mobilního zařízení.

UPOZORNĚNÍ K OBRÁZKŮM:

Všechny obrázky mají ilustrační charakter a mohou obsahovat zákaznické úpravy jako vyšití, vyřezávané doplňky, potisk či jiné zákaznické doplňky. Proto je potřeba sledovat co textilní dort obsahuje a jaké má složení. Pokud je zákaznická úprava součástí textilního dortu, je vždy napsáno ve složení textilního dortu.

 

příklad: obrázek textilního dortu obsahuje vyšité jméno. Pokud u daného dortu je možnost zadat jméno / text, je tato zákaznická úprava součástí textilního dortu a cena za vyšití je započitána dle vašeho výběru. Pokud není možnost zadat jméno / text u textilního dortu, je potřeba zadat požadavek při objednávce do poznámky i včetně textu a cena za vyšití je sdělena až po přijetí objednávky.

Když není uvedeno u výrobku z ručníku / osušky / látky / textilu možnost pro vyšítí jména, čísla, svatební jmenovky nebo jiný druh vyšití přímo na ručník / osušku / látku, je možné do poznámky objednávce uvést žádost s popisem vyšití. Na základě této žádosti bude vytvořen návrh, naceněno a kontaktován zákazník s dotazem pro odsouhlasení ceny za vyšití, formy vyšití.

Při objednávání zboží s volbou platba online uhradíte cenu prodejní bez zákaznických úprav. Cenu za zákaznické úpravy platíte dodatečně bankovním převodem. Při platbě bankovním převodem, vyčkejte prosím s platbou až po sdělení ceny za vyšití. Při platbě dobírkou, sdělíme cenu za zákaznické úpravy a po odsouhlasení vyřídíme objednávku.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.