Zákaznická linka: ONLINE chat

O nás

Jsme návrháři, tvůrci originálních a praktických textilních dortů z ručníků a osušek i ozdob v České republice. Naše historie sahá až do roku 2006. Kdy vznikl první návrh textilního dortu v celé ČR.

Isabelka - textilní dorty z ručníků a osušek, dárky
Isabelka – textilní dorty z ručníků a osušek, dárky

Historie

Naše cesta začala v roce 2006

Originální textilní dorty z ručníků a osušek i dárky u nás najdete už od roku 2006 kdy vznikl pod moji rukou (Soňa Kalianková – tvůrce textilních dortů) první návrh a výroba textilního dortu z ručníku a osušek v celé České republice. Po několika letech došlo k rozpadu sdružení a vzniklo nové, které pokračovalo v návrzích a výrobě pod názvem KAML až do roku 2013.

V roce 2013 došlo k ukončení sdružení KAML a výroba se přestěhovala i semnou na jih Moravy do malebného města Mikulov na Moravě. Kde navrhuji a vyrábějí se tyto překrásné dorty z ručníku a osušek, doplňky a podílela se na výrobě pod značkou Gardener group (do roku 2021) a prodej textilních dortů je zde na www.isabelka.eu .

Od roku 2014 se návrhy textilních dortů z ručníků a osušek rozšiřují o vyšívané ozdoby, doplňky a vyšívání na textil (jména, čísla, loga, ornamenty atp.) ve spolupráci Gardener group. Za dobu existence na novém místě se škála možností a služeb rozrostla o další služby. A to laserem řezané a gravírované ozdoby, doplňky a potisk. A protože se rozrůstá oddělení vyšívání, laser a potisk, došlo k dohodě, že návrhy a výroba textilních dortů (která byla jen dočasně pod značkou Gardener group).

Od roku 1.1.2021 textilní dorty z ručníků a osušek je vše opět podemnou (Soňa Kalianková) a značkou Isabelka . Gardener group se bude i nadále podílet na návrzích/výrobě textilních dortů a doplňků, ale převážně se pak bude věnovat návrhům a výrobě vyšívaných ozdob, vyšívání na textil a laserem řezané – gravírované předměty – ozdoby a dekorace nebo potisku na materiál (textil, dřevo, plsť, sklo, porcelán atp.) pro naše textilní dorty a doplňky.

Perfektně se hodí pro váš každodenní život

Navrženo tak, aby bylo všestranné

Veškeré návrhy textilních dortů z ručníků a osušek musí být praktické, elegantní, sladěné a hlavně musí udělat radost a vykouzlit nejeden úsměv. A jak ráda říkám “vše musí sedět, musí být praktické a musíme to dělat s radostí a láskou” . Pak je nám velkou odměnou i to, že našim produktem uděláte radost dalším lidem.

5096 zluta Isabelka - textilní dorty z ručníků a osušek, dárky
Textilní dort z ručníků a osušek

Jednoduchost v designu a formě

Každý kus je svým způsobem originál

Veškeré návrhy prochází několika úrovněmi vývoje než se z návrhu stane plnohodnotný produkt. Ať se jedná o barevné sladění nebo návrh a výroba ozdob. Navrhujeme výšivky přímo pro daný textilní dort. A výšivka může být přímo na froté ručníku, osušce (například jméno, číslice, svatební jmenovka, logo firmy, obrázek …) nebo jako přízdoba. Takto podobně jsme schopni udělat ozdoby a dekorace laserem nebo formou potisku i ve foto kvalitě.

Tvořivost a fantazie je nám vlastní a proto děláme takové překrásné a originální textilní dorty z ručníků a osešek.

Originál pro jakoukoliv oslavu a přiležitost

Navrženo pro různé příležitosti

A protože jsme přímo ti co tyto překrásné textilní dorty navrhují a vyrábí, můžeme vám udělat originál k jakékoliv příležitosti. Ať se jedná o narozeniny, svátky, svatby, oslava výročí, firemní prezent s logem firmy, dárečky pro vaše firemní partnery.

Textilní dorty svatební
Doprava zdarma

U všech objednávek nad 5000 Kč doprava zdarma

100% bezpečná pokladna

online platební brána / MasterCard / Visa

Zakázková výroba

Vyrobíme vám textilní dort z ručníků a osušek pro jakoukoliv příležitost i včetně ozdob a vyšivání