Zákaznická linka: ONLINE chat

Omezení zboží a čokoládových doplňků

Na zakázku

Textilní dorty na zakázku

Na zakázku jsme schopni dodat dorty z ručníků a osušek, vyšívané ozdoby a dekorace pro různé použití. Vyrobíme a upravíme textilní dorty z ručníků a osušek i včetně vyšití, potisku nebo výroby originální ozdoby.

Když se Vám líbí nějaký dort a chcete ho v jiné barvě, složení, vyšít na ručníky nebo osušky jméno či obrázek, jsme schopni vám udělat na zakázku tyto změny. Vše za předpokladu, že pro požadovanou změnu je skladem daná barva, zdobení či doplněk.

Na základě vašeho požadavku se posoudí jestli dojde ke změně ceny nebo cena zůstane stejná dle předlohy kterou jste zvolili. Pokud se jedná o zcela nový druh dortu, provede se kalkulace a zašle k odsouhlasení.

Strojové vyšívání

Vyšivání provádíme také na textil (trika, mikiny, košile, fleece, látku atp.) od jednoho kusu nebo výroby jednoho kusu naší vyšívané ozdoby nebo vyšívané dekorace. Už od 1ks provádíme strojové vyšití na oděv pro soukromé či firemní použití (loga, upomínkové předměty atd.)

Práce s laserem

Laserem vyřežeme / vygravírujeme jak polotovary nebo kompletní dárek, doplněk, dekoraci, firemní propagační produkty či ozdoby (z papíru, z plsti PES, ze dřeva, z kůže, z korku, plexisklo, do skla [gravírování] ).

Termo potisk polyuretanovou folií

povádíme potisk polyuretanovvou fólií na textil a další materíál na který je možný termopotisk zažehlením.

Potisk novou technologi DTF

povádíme potisk novou technologií DTF na textil, dřevo, plsť, papír, karton, sklo, keramiku, kov. Potisk provádíme na světlý i tmavý materiál v jednobarevné podobě nebo i ve foto kvalitě včetně potisku bílou barvou.

Výroba šablon z MYLAR folie

děláme a navrhujeme šablony z folie MYLAR PES také od jednoho kusu pro potřeby nástřiku nebo tamponování.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a pište nebo nám zavolejte. Rádi poradíme a navrhneme textilní dort, textilní dárek, vyšívanou ozdobu a vyšívanou dekoraci, laserem řezaný / gravírovaný dárek, ozdobu, dekoraci nebo firemní doplňky pro své prezentace a nebo prodejní předměty s vaším logem.

Rádi pomůžeme, poradíme, vyrobíme.

Doprava zdarma

U všech objednávek nad 5000 Kč doprava zdarma

100% bezpečná pokladna

online platební brána / MasterCard / Visa

Zakázková výroba

Vyrobíme vám textilní dort z ručníků a osušek pro jakoukoliv příležitost i včetně ozdob a vyšivání