doprava produktu s čokoládou

Informace pro zboží s čokoládou

Informujeme vás o omezeném zasílání zboží v době teplých dní (převážně léto). Omezení se týká zboží které obsahuje čokoládu nebo doplňky které nejsou odolné vůči teplu nad 20°C . Je nám líto, že v teplých dnech nemůžeme expedovat zboží které obsahuje čokoládu nebo podobné doplňky. Nelze totiž zabezpečit aby dopravce uskladnil takové balíky (s produktem) v prostorách kde bude mít přijatelnou teplotu aby nedošlo k poškození, roztečení čokolády (doplňků kterým vadí teplo). To stejné platí i pro rozvoz balíku, kde není možné v teplé dny zabezpečit proti poškození.

Z toho důvodu se v teplých dnech (převážně léto) zboží pokud to jde posílá bez doplňků (čokoládových ) kterým vadí teplo. Převáženě se jedná o čokoládové doplňky.

Je možné za určitých okolností zboží odeslat ve dnech kdy nebude nadměrné teplo. Tak aby bylo doručeno nepoškozené. I v takovém případě zasíláme zboží za předpokladu, že zákazník udělí souhlas a je vyrozuměn s tím že může dojít k poškození. V takovém případě při poškození nelze zboží reklamovat. Je zasíláno na žádost zákazníka a je si vědom možného poškození.

I přes takové omezení se snažíme zákazníkům vyjít vstříc a odesíláme zboží zabaleno tak aby se co nejvíce zabránilo případnému poškození. Není ale v naších silách dohlednout na uskladnění balíků při dopravě.

Proto doporučujeme, pokud chcete nějaké produkty které obsahují čokoládu aby bylo objednáváno s předstihem. A bylo možné odeslat ve dnech kdy není takové teplo a je předpoklad že balík bude doručen v pořádku.

V každém případě pokud provedete objednávku s takovýcm doplňkem, budete kontaktování telefonicky.

Děkujeme za pochopení

Doprava zdarma

U všech objednávek nad 5000 Kč doprava zdarma

100% bezpečná pokladna

online platební brána / MasterCard / Visa

Zakázková výroba

Vyrobíme vám textilní dort z ručníků a osušek pro jakoukoliv příležitost i včetně ozdob a vyšivání