Zákaznická linka: ONLINE chat

Nový způsob dopravy

Vážení zákazníci,

nově přidáváme do eshopu Isabelka.eu nový způsob dopravy na adresu. Doručování balíku na adresu platí zatím na území ČR a SR. Další státy EU budeme postupně doplňovat v letošním roce. U tohoto způsobu dopravy bude možné provést úhradu pouze platbou hotovost.

Co se týká výpočtu cen za doručení na adresu. Systém automaticky počítá obsah dle objednávaného zboží. Na základě toho pokud objednáte více kusů objemného zboží, může dojít k tomu že bude automaticky stav balíků (doprava) upraven.

př.: objednáte dorty 1ks 2-patrový a 2ks 3-patrový. Cena jednoho balíku bude například 89,-Kč . Systém automaticky zjístí že doprava bude možná jen ve dvou balíkách. A to z toho důvodu, že velikost jednoho balíku je omezena jak velikostí tak váhou. Proto uvádíme způsob výpočtu aby zákazník věděl proč se cena dopravy může najednou zvednout o tu stejnou cenu jako při jednom kusu zboží. v tomto příkladu pak dojde k následující ceně: 1ks balíku bude 89,- Kč. Protože se budou muset poslat dva kusy balíku, cena dopravy bude automaticky 2x 89,-Kč nebo pokud to bude možné 1ks nadrozměr kde cena bude stejná jako 2ks balíku normál.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat písemně zde na eshopu pomocí online chatu, nebo písemně přes náš kontaktní formulář zde na eshopu, písemně emailem, ale i telefonicky.

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout další levnější způsob dopravy na adresu.

Vaše Isabelka

Doprava zdarma

U všech objednávek nad 5000 Kč doprava zdarma

100% bezpečná pokladna

online platební brána / MasterCard / Visa

Zakázková výroba

Vyrobíme vám textilní dort z ručníků a osušek pro jakoukoliv příležitost i včetně ozdob a vyšivání