Zákaznická linka: ONLINE chat

Omezení zboží a čokoládových doplňků

Změna zdobení dortů

Vážení zákazníci,

rok 2021 bude rokem změn a nových druhů textilních dortů a dekorací. Rádi oznamujeme tímto způsobem, že skoro všechny dorty doznají změn. V prvé řadě to bude změna v podobě ozdob, kde valná většina ozdob bude nahrazena za vyšívané dekorace, z plsti, dřeva nebo kombinace  (kvitka, lístky, ozdobné prvky, jména, čísla, různé zápichy atp.). Tyto vyšívané dekorace (také ty ostatní které se budou dělat na zakázku) se vyrábí zde v České republice (BLUEmbro) a některé druhy budou dostupné i jako volný prodej na eshopu. Zároveň i tímto chceme sdělit, že bude možné tyto ozdoby a dekorace vyrábět také na zakázku v barvách a tvaru jak bude potřeba. Tímto krokem vycházíme v stříc požadavkům od vás zákazníků ještě více k zakázkové výrobě textilních dortů než dříve.

Tímto krokem budeme schopní průžně reagovat na vaše originální požadavky co se týká ozdob, ale i celkového dárku jako takového.

Pokud si nebudete jisti, budete mít dotaz ohledně změn zdobení nebo zakázkové výroby, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi pomůžeme uskutečnit a vyrobit originální dárek či dekoraci. Nebo poradíme a nabídneme řešení jak se přiblížit co nejvíce k vaší představě.

Těším se na Vás Isabelka

Doprava zdarma

U všech objednávek nad 5000 Kč doprava zdarma

100% bezpečná pokladna

online platební brána / MasterCard / Visa

Zakázková výroba

Vyrobíme vám textilní dort z ručníků a osušek pro jakoukoliv příležitost i včetně ozdob a vyšivání