Ξ

Vyšívané vajíčkaVyšívané figurky

Články

ÚTERý 10 LISTOPAD, 2015 | RSS Feed

Vyšívané jména na osušce pro svatbu

Autor: Blog info | napsat komentář

Svatba a osuška, jde to vůbec k sobě? Na první pohled je to otázka na kterou si mnozí řeknou "ano, jde i nejde". Protože se snažíme nabídnout vždy něco navíc, doplnil se sortiment vyšívaných ručníků o vyšívání na osušky. Osušku lze opatřit vyšitím jména dle naší nabídky, ale je možné si nechat udělat na zakázku i něco jiného.

Je možné si u nás objednat na zakázku vyhotovení jak svatebního daru tak i doplňku, dekorace. Dle přání vyšijeme něco pěkného co patří ke svatbě dvou zamilovaných lidí. Vycházíme vždy s požadavku zákazníka a případně pokud se nám to zdá dobré, navrhneme sami vyhotovení.

Jak je vidět na přiloženém obrázku, jména a srdíčka v jakékoliv barvě. U této zakázky se použila níť barvy šedé ve dvou odstínech pro srdíčka dle přání. Na osušku s mužským jménem se vyšívala srdíčka, každé v jiném odstínu šedé barvy. Na osušku se jménem ženy se vyšívala srdíčka zase v opačném pořadí odstínu šedé. Vyšívaná jména v barvách oranžová.

U některých zakázek se zase ke jménu vyšívala holubička a prstýnky. U prstýnků se trochu zastavíme, protože ty se vyšívají v barvách zlatá nebo stříbrná. Jedná se o tzv. metalické nítě. Efekt je překrásný a symbol prstýnku s touto nití opravdu imituje i svým leskem. Střibrné zase na výročí stříbrné svatby.

Co se týká udržby osučky, je možné prát bez problému na teploty jaké jsou na štítkách. Což je zpravidla 60C° . Tím chceme říci, že nítě které se používají pro vyšívání vydrží teplotu až 95C°. U metalických nití se jedná o teplotu 60C° . Tak jak udává výrobce u svých produktů.

Pokud tedy máte nápad jak spestřit svatební den a chcete udělat radost, neváhejte a objednejte si na zakázku něco co svatebčanům vydrží na léta. Připomene krásný den svého života.
Články z Pondělí 09 listopad, 2015Zobrazit všechny články z Pondělí 09 listopad, 2015 na jedné stránce
Starší články
Archiv článků

Text, fotografie a dílo je chráněno autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem.-sk-

Rychlý kontakt

Soňa Kalianková
Žižkova 7
692 01 Mikulov
IČO: 61215813
DIČ: neplátce DPH

Příjem objednávek
Po-Pá 10:00-16:00 hod.

Telefon (+420)739671817
Telefon (+420)607034960


Informační bulletin
Zadejte e-mailovou adresu k odběru našeho informačního bulletinu.

Kdo je online?
Právě zde jsou 3 návštěvníci online.